Projektowanie 3D

 

Oferujemy kompleksową obsługę procesu projektowego od pomysłu po finalny prototyp

 

Projektowanie 3D Mamut Model 3D

Nasza praca rozpoczyna się do dokumentacji 2D, zdjęciach lub rzeczywistym obiekcie na którego podstawie projektanci tworzą model 3D przy wykorzystaniu  profesjonalnego oprogramowania CAD. Modelowanie 3D jest możliwe niezależnie od stopnia skomplikowania samego projektu. Projektowanie 3D odbywa się od podstaw, w związku z czym okazuje się przydatne wszystkim firmom. Druk 3D pozwala tworzyć nowe produkty w szybkim tempie lub wprowadzać zmiany w już istniejących produktach niskim kosztem.

W naszej ofercie znajdują się również poprawki w gotowych modelach i szkicach oraz dostosowanie ich pod druk 3D lub inne zastosowania w przemyśle. Każdy wykonany przez nas projekt cechuje indywidualne zaangażowaniem i pełen profesjonalizmy. Każdy etap prac jest analizowany, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyłapać błędy, jakie pojawiły się we wcześniejszych fazach koncepcji i dokonać odpowiednich korekt.  Dbamy aby finalny efekt był satysfakcjonujący dla naszego klienta.

W naszej pracy codziennie spotykamy się z nietypowymi zleceniami. Tworzyliśmy już modele kości na podstawie obrazów tomografu komputerowego, przygotowaliśmy modele przedstawiające budowę mózgu oraz wnętrza czaszki. Odtwarzaliśmy dokumentację 2D oraz przekąszaliśmy ją na nowoczesną dokumentację 3D celem standaryzacji dokumentacji w firmie produkcyjnej. Możliwości projektowania 3D są ograniczone jedynie przez wyobraźnię klientów.

Projektowanie 3D Model 3D czaszka